قالب سازی قطعات پزشکی

قالب سازی قطعات پزشکی

قالب سازی قطعات پزشکی در شرکت کارافن صورت می گیرد.

قالب سازی یکی از راحت ترین و پر مصرف ترین و مهم ترین روش های رایج برای شکل دادن به پلیمرها (بسپارها) استفاده از ماشین قالب تزریق پلاستیک در انواع قالب های صنعتی است. پس از پیدایش و توسعه پلاستیک ها قالب سازی پلاستیک تلاش ها برای ساخت دستگاه هایی که بتوان به وسیله آنها به سادگی مواد اولیه پلاستیک را به شکل دلخواه در آورد آغاز شد و باعث اختراع ماشین تزریق پلاستیک شد. خدمات تزریق پلاستیک در تولید طیف وسیعی از محصولات کارافن مانند لوازم الکتریکی منزل، ظروف، درب بطری‌ها، اجزای داخلی خودروها و بیشتر محصولات پلاستیکی موجود، قالبسازی نقشی اساسی ایفا می‌کنند. کارافن، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا ایده خود را به طور کامل پیاده سازی نمایید. قالب سازی پلاستیک ما با تکیه به دانش و تجربه خود توانایی ساخت انواع قالب را برای شما فراهم کرده ایم. قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین در ایران می باشد. شرکت  گروه کارافن فرهنگ ارزشمند کیفیت را سرلوحه اهداف خود قرار داده وگامی نوین در عرضه محصولات با کیفیت و جدید مطابق سلیقه ونیاز مصرف کنندگان عزیزداشته است. در قالبسازی با بهره گیری از متخصصین کارآمد وتجهیزات مدرن وپیشرفته توانسته است بخشی از نیاز جامعه را تامین کند.قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

درباره کارافن (قالب سازی پلاستیک) در سال ۱۳۷۹ در راستای ساخت قالب های صنعتی تاسیس گردید.
و پس از ۵ سال با افزودن واحد طراحی و مدل سازی به مجموعه، به فعالیت خود ادامه داد.

قالب سازی قطعات پزشکی
قالب سازی قطعات پزشکی

این مجموعه در حال حاضر با تکیه بر دانش و تجربه نزدیک بر دو دهه حضور خود در زمینه طراحی و قالب سازی و با به کار گیری متد های روز جهانی توانسته جایگاه خوبی در عرصه صنعت کشور کسب نماید.شما می توانید در بخش نمونه کار ها، انواع قالب ساخته شده کارافن را مشاهده بفرمایید و پس از اطمینان به گروه شرکت کارافن با ما در تماس باشید.قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

یکی از انواع قالب ها، قالب سازی فلزی و قالب سازی دایکاست است که در قالب سازی کارافن ساخته می شود. طراحی قالب پلاستیک و همچنین قالب سازی در تهران و قالب سازی در کرج صورت می گیرد.

قالب سازی پلاستیک در تولید انواع قطعات plastic  با انواع ضخات نازک و ضخامت بالا پیشرفت زیادی داشته است و در تولید انواع محصولات خانگی و لوازم جانبی تلفن های همراه و ساخت قطعات پزشکی می باشد. ساخت قطعات پزشکی مثل سرنگ ها یا سرپوش ها و یا ساخت قطعات پزشکی در قسمت دندان پزشکی از موفقیت های این صنعت مهم کشور بوده است.قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

این روز ها طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک برای تولید قطعات بسیاری زیادی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال می توان به لوازم و تجهزات پزشکی اشاره کرد.
با توجه به گستردگی استفاده از لوازم و تجهیزات پزشکی می توان مطمئن بود که بازار فروش این تجهیزات در کشور بسیار رواج دارد.
از جمله قطعات پلاستیکی که در حال حاضر در شاخه پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد باید به انواع لوله های آزمایشگاهی و سرنگ و … اشاره کرد.
اما تولید این قطعات نیازمند به خرید دستگاه های تزریق پلاستیک می باشد. همانطور که قبلا نیز به این موضوع اشاره شده است دستگاه های تزریق پلاستیک با عملکرد و ابعاد مختلفی وجود دارد که توانایی ساخت انواع لوازم و تجهیزات پزشکی را دارد. از انواع دستگاه های تزریق پلاستیک می توان برای ساخت تجهیزات و لوازم پزشکی استفاده کرد. قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

قالب سازی یکی از راحت ترین و پر مصرف ترین و مهم ترین روش های رایج برای شکل دادن به پلیمرها (بسپارها) استفاده از ماشین قالب تزریق پلاستیک در انواع قالب های صنعتی است. پس از پیدایش و توسعه پلاستیک ها قالب سازی پلاستیک تلاش ها برای ساخت دستگاه هایی که بتوان به وسیله آنها به سادگی مواد اولیه پلاستیک را به شکل دلخواه در آورد آغاز شد و باعث اختراع ماشین تزریق پلاستیک شد. خدمات تزریق پلاستیک در تولید طیف وسیعی از محصولات کارافن مانند لوازم الکتریکی منزل، ظروف، درب بطری‌ها، اجزای داخلی خودروها و بیشتر محصولات پلاستیکی موجود، قالبسازی نقشی اساسی ایفا می‌کنند. کارافن، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا ایده خود را به طور کامل پیاده سازی نمایید. قالب سازی پلاستیک ما با تکیه به دانش و تجربه خود توانایی ساخت انواع قالب را برای شما فراهم کرده ایم.قالب سازی قطعات پزشکی در قالب سازی کارافن صورت می گیرد.

Call Now Button