بست گلگیر

بست گلگیر

قالب فلزی بست گلگیر
قالب فلزی بست گلگیر

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب فلزی بست گلگیر است. که به اختصار شرح داده می شود.

نام محصول : قالب فلزی بست گلگیر برای کامیون       طراحی سایت

متریال: فلز آهن

کاربرد : هنگام بارندگی با وجود گل در ناحیه های مختلف، لازم است که گلگیر ماشین پایین باشد و گل های چرخ کامیون را از بین ببرد،.تا  دور چرخ گل نباشد. و  در روز های غیر بارانی باید گلگیر بالا باشد.

از این قطعه به عنوان بست گلگیردر ابعاد و اندازه های مختلف برای ماشین های مختلف استفاده می شود. این قطعه به لوله های  موجود روی بدنه ی ماشین کامیون وصل می شود و قابلیت تنطیم ارتفاعگلگیر (گلگیر بالا باشد یا پایین ) را دارد.

برای ماشین های کامیونی با ابعاد بزرگ وکوچک قابل ساخت است. بر روی گلگیر و روی لوله ی موجود روی ماشین پیچ شده و قابلیت تنطیم گلگیر کامیون را دارد، که گلگیر چقدر ارتفاع داشته باشد.

 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول : قالب فلزی بست گلگیر برای کامیون    |  متریال: فلز آهن

ویژگی: این قالب به عنوان بست گلگیر کاربرد دارد. برای تنظیم ارتفاع گلگیر در فواصل مختلف سال از این قطعه استفاده می شود. این قالب بست گلگیر در اندازه و ابعاد مختلف برای انواع ماشین های کامیون موجود می باشد.

این نوع قالب یک قالب فلزی است که با فرآبند قالب سازی فلزی ساخته و به تولید انبوه رسیده است.

برای سفارش و قالب سازی فلزی و قالب سازی پلاستیک به شماره تماس با در ارتباط باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

پنج × نه =

Call Now Button