تلق چراغ پرژکتور ماشین های سنگین

تلق چراغ پرژکتور ماشین های سنگین

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب تلق چراغ پرژکتور ماشین های سنگین است. که به اختصار شرح داده می شود.     طراحی سایت معتبر و حرفه ای با فراتاپ

نام محصول: تلق چراغ پرژکتور ماشین های سنگین

متریال: دگالون

کاربرد: این تلق بر روی بدنه ی اصلی پروژکتور ماشین سوار می شود. و  کیت ها و چراغ ها بر پشت این تلق قرار می گیرد. این قطعه باید نسبت به نور افتاب ، اب وهوا و… مقاومت بالایی داشته باشد. تا کهنه ،مات و زرد رنگ نشود.به همین علل این قطعه از متریال دگالون ساخته شده است که از شفافیت بالایی نیز برخوردار است.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

ام محصول: تلق چراغ پرژکتور ماشین های کامیون

متریال: دگالون

ویژگی: این قطعه بر روی بدنه ی اصلی پروژکتور سوار می شود.کیت ها، چراغ ها و… در پشت این تلق قرار می گیرد. این محصول از دگالون ساخته شده است تا از شفافیت بالا و مقاومت بالایی در برابر نور ، اب و هوا و تغییر رنگ برخوردار باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button