قالب بدنه اصلی در پروژکتور

قالب بدنه اصلی در پروژکتور

قالب شماره 5

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی،قالب بدنه اصلی در پروژکتور است. که به اختصار شرح داده می شود.     طراحی سایت معتبر و حرفه ای با فراتاپ

نام محصول: قالب بدنه اصلی در پروژکتور

متریال: پلی کربنات

کاربرد:  این قطعه ی اصلی بدنه ی پروژکتور است که در جلوی ماشین کامیون نصب می شود. این قطعه دارای شیار هایی است که هوا از داخل آن عبور کند و خنک شود. این قطعه از جنس پلی کربنات می باشد . و به پایه یو (U) متصل می شود . کیت ها، طلق هاو… با روش اولتراسونیک به این بدنه متصل می شود. در اولتراسونیک از چسب استفاده نمی شود، از امواج صوتی استفاده می شود. دو قطعه ی پلاستیکی در یک جا قرار گرفته و به دلیل بالا بودن فرکانس امواج صوتی پلاستیک ذوب شده و به یکدیگر متصل می شوند. و به این شکل مانع از ورود آب به داخل قطعه می شود.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نام محصول: قالب بدنه اصلی در پروژکتور

متریال: پلی کربنات

ویژگی: این قطعه بدنه ی اصلی پروژکتور می باشد. که دارای شیار هایی است تا هوا از آن عبور کند. و کیت ها و طلق ها بر روی این بدنه به روش اولتراسونیک به بدنه متصل می شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + دو =

1 + شش =

Call Now Button