قالب منبع آب-قالب بادی

قالب منبع آب-قالب بادی

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب منبع آب (قالب بادی) است. که به اختصار شرح داده می شود.

نام محصول :  قالب منبع اب (قالب بادی)

متریال: Ck45         طراحی سایت

کاربرد: این قالب برای کامیون داران که مسافت طولانی را در سفر هستند بسیار کاربردی است. که در قسمت زیرین انواع کامیون ها نصب می شود، این قالب دارای یک شیر آب و محلی برای نگه داری مایع (ریکا) می باشد. که از این منبع برای شست و شو استفاده می کنند.

نحوه ی ساخت این قالب منبع آب که از آن به عنوان قالب بادی نیزیاد می شود.  مواد نرم، در میان شیری به نام روده قرار گرفته، وبا بسته شدن قالب در میان قالب محصور می ماند. سپس از شیری  دیگر گاز ازت با فشار، به وسط روده شلیک شده و این مواد نرم پلاستیکی را، به دیواره می چسباند که باعث تشکیل قطعه به صورت توخالی می شود. تفاوت عمده ی قالب های بادی با قالب های تزریقی در وجود ماهیچه است، که باعث میشود قالب به صورت توخالی ساخته شود و فقط شکل بدنه را به خود گرفته باشد.

نمونه کار: ساخت و تحویل قالب منبع آب(قالب بادی) برای شرکت ماموت، به حجم 60 لیتر با متریال Ck45

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول :  منبع اب قالب بادی  | متریال: Ck45

ویژگی : از این قالب که در زیر ماشین های کامیون نصب می شود و دارای شیر آب و جای مایع (ریکا) است، برای شست و شوی راننده استفاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دوازده =

پنج × ده =

Call Now Button