قالب مهره سر پیچ چرخ کامیون

قالب مهره سر پیچ چرخ کامیون

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی  قالب مهره سر چرخ کامیون است. که به اختصار شرح داده میشود.

نام قالب:  قالب مهره ی سر چرخ های کامیون  طراحی سایت

متریال:  Abs ( ای بی اس)

کاربرد:این قطعه برای پوشش سر چرخ انواع کامیون ها استفاده می شود. این قطعه با متریال Abs (ای بی اس)  ساخته می شود، که استحکام و دوام بالایی دارد،و قسمت بیرونی قالب با کروم پوشانده شده است. در واقع این قطعه با پوشاندن محل پیچ ها جنبه ی زیبایی دارد. شرکت قالب سازی کارافن این قالب را برای انواع کامیون ها با  نهایت دقت و ظرافت ، اندازه های متفاوت ، و با متریال مرغوب تولید میکند. 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید

نام قالب:  مهره ی سر چرخ های کامیون |  متریال:  Abs ( ای بی اس)

ویژگی ها: از این قطعه برای سر چرخ انواع ماشین های کامیون استفاده می شود. استحکام و مقاومت بالا و پوشش کروم از ویژگی های بارز این قالب می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button