قالب پایه رگلاژی

قالب پایه رگلاژی

قالب پایه رگلاژی
قالب پایه رگلاژی

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی قالب پایه رگلاژی است. که به اختصار شرح داده میشود.

نام قالب : قالب پایه رگلاژی

متریال: دارای دو قسمت می باشد; قسمت داخلی جنس پلی آمید، قسمت خارجی رو کش استیل   طراحی سایت

کاربرد: این قطعه عنوان پایه در انواع مبل، میز، تخت و… استفاده می شود. که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد، و از قالب تکی خم و برش تشکیل شده است.  جنس پلی امید می باشد تا استحکام بالایی داشته باشد . همجنین از روکش استیل برای زیبا شدن کار استفاده شده است، تا زیبایی و استحکام کار چند برابر شود.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید. و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام قالب : پایه رگلاژی  |  متریال: دارای دو قسمت می باشد; قسمت داخلی جنس پلی آمید، قسمت خارجی رو کش استیل

وِیژگی : این قطعه به عنوان پایه در میز ، تخت و ..استفاده می شود. دارای  قابلیت تنظیم ارتفاع، استحکام و دوام بالا می باشد . همچنین برای داشتن چهره ی زیبا  از روکش استیل روی کار استفاده شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button