قالب پایه یو و نگه دارنده در پروژکتور

قالب پایه یو و نگه دارنده در پروژکتور

قالب شماره 4
قالب شماره 4

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب پایه یو و نگه دارنده در پروژکتور است. که به اختصار شرح داده می شود.     طراحی سایت معتبر و حرفه ای با فراتاپ

نام محصول: قالب پایه یو و نگه دارنده در پروژکتور

متریال: پلی کربنات

کاربرد: این پایه برای تنظیم نور در صفحه پروژکتور استفاده می شود. این پایه به حالت یو (u) مانند است. که یک پیچ از داخل آن عبور می کند و به بدنه متصل می شود. برای تنظیم نور در پروژکتور و عقب و جلو کردن صفحه پروژکتور با استفاده از پیچ داخل آن صفحه را عقب و جلو برده و با پیدا کردن محل مناسب پیچ را داخل قسمت یو مانند سفت کرده و نور صفحه پروژکتور تنظیم می شود.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول: قالب پایه u نگه دارنده در پروژکتور

متریال: پلی کربنات

ویژگی: از این پایه برای تنظیم نور در صفحه های پروژکتور استفاده می شود. که به بدنه متصل است و با عقب و جلو بردن صفحه پروژکتور با استفاده از پیچ داخلی جهت نور تنظیم می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button