قطعه اسپیسر

قطعه اسپیسر

قالب شماره 12

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب قطعه اسپیسر است. که به اختصار شرح داده می شود.     طراحی سایت معتبر و حرفه ای با فراتاپ

نام محصول: قطعه اسپیسر

متریال: —

کاربرد: هنگامی که در  چراغ کامیون، کیت (برد برقی، لامپ ها و.. )کارگذاشته می شود. این برد با بدنه ی چراغ فاصله دارد. برای از بین بردن این فاصله و استفاده کمتر از چسب که باعث سنگینی چراغ می شود، از اسپسیر استفاده  می شود. این قطعه به پشت کیت برای پر کردن فاصله ی بین کیت و کف چراغ متصل می شود و سپس چسب سیلیکونی زده می شود، تا از ورود آب به داخل چراغ جلوگیری کند.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نام محصول: قطعه اسپیسر

متریال: —

ویژگی: این قطعه به عنوان پر کننده فاصله ی کف چراغ و کیت داخل چراغ است. که باعث می شود چسب کمتری استفاده شود و پس از آب بندی با چسب سیلیکونی، مانع از ورود آب به داخل چراغ  می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button