پایه چراغ ترمز و استاپ کامیون

پایه چراغ ترمز و استاپ کامیون

پایه چراغ ترمز و استاپ کامیون

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب پایه چراغ ترمز و استاپ کامیون است. که به اختصار شرح داده می شود.     طراحی سایت معتبر و حرفه ای با فراتاپ

نام محصول:  قالب پایه چراغ ترمز و استاپ کامیون

متریال: پلی آمید

کاربرد: این قطعه از متریال پلی امید ساخته شده است. و پایه پشتی چراغ استاپ کامیون می باشد. که کیت ها، چراغ ها و اسپیسر در ان قرار می گیرند و با استفاده از روش اولتراسونیک( استفاده از امواج صوتی ) این قطعات به هم متصل می شوند. که دیگر هیج ماده ی بیرونی نمی تواند وارد قطعه شود.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول: پایه چراغ ترمز کامیون

متریال: پلی امید

ویژگی: این قطعه پایه پشتی چراغ های استاپ انواع ماشین های کامبون می باشد. که کیت ها و چراغ ها بر روی این قطعه سوار می شوند و به روش اولتراسونیک قطعات به یک دیگر متصل می شوند. که باعث می شود ،دیگر هیچ ماده ی بیرونی نمی تواند وارد این قطعه شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


 قالب سازی کارافن با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه ها اقدام به ساخت وتولید قطعات خودرو،پزشکی ،کشتی رانی،هواپیمایی و…با بالاترین کیفیت کرده است وبه عنوان یکی از موفق ترین قالب سازی در ایران می باشد. 

آخرین مقالات


پلی پروپیلن pp

پلی پروپیلن pp

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت با شرکت فونیکس

Call Now Button