قالب پایه تزیینی لوله

قالب پایه تزیینی لوله

قالب پایه تزیینی لوله
قالب پایه تزیینی لوله

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه قالب های این قالب سازی، قالب پایه تزیینی لوله است. که به اختصار شرح داده می شود.

نام محصول : قالب پایه تزیینی لوله

متریال: Abs  (ای بی اس)،  آبکاری شده با کروم       طراحی سایت 

کاربرد : هنگام لوله کشی لازم است تا دیوار کنده شود از این قطعه برای پوشاندن محل کنده کاری شده در لوله کشی استفاده می شود. دارای دو قسمت است که به دیوار پیچ می شود. تا محل کنده شدن دیوار را بپوشاندن و زیبایی کار را افزایش دهد. این قطعه جنبه ی زیبایی و تزیینی دارد. این قطعه توسط گروه شرکت کارافن با متریال ABS طراحی و تولید شده است. این قطعه با لایه از کروم پوشانده شده است تا زیبایی دو چندانی را به کار دهد.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کار های ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول : قالب پایه تزیینی لوله  |  متریال: Abs  (ای بی اس)، آبکاری شده با کروم

ویژگی: این قطعه برای پوشاندن محل کنده شده در لوله کشی استفاده می شود. تا زیبایی کار را افزایش دهد.

61 نظر

  • I simply wanted to thank you so much once more. I’m not certain what I could possibly have carried out without the tips contributed by you on that subject. It absolutely was a very frustrating crisis in my view, nevertheless taking a look at this expert technique you solved that took me to jump for happiness. I’m grateful for this information as well as hope you realize what an amazing job you are always providing training others by way of your web site. Most likely you have never encountered all of us.
    bathing ape

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button