قالب چراغ بغل اسکانیا

قالب چراغ بغل اسکانیا

قالب چراغ بغل اسکانیا
قالب چراغ بغل اسکانیا

قالب سازی کارافن، متخصص ساخت انواع قالب در صنایع مختلف در ایران می باشد. یکی از نمونه کارهای این شرکت ،قالب چراغ بغل اسکانیا است. که به اختصار شرح داده می شود.  طراحی سایت

نام محصول : چراغ بغل اسکانیا

متریال : دگالون

کاربرد : این قطعه برای ماشبن های اسکانیا توسط گروه شرکت کارافن  با دقت و ظرافت طراحی و تولید شده است. این قالب به بدنه ی ماشین اسکانیا متصل می شود، متریال روی کار دگالون می باشد ، که از ویژگی های این متریال شفافیت و  مقاومت بالا در برابر گرما است ، که در نتیجه ی حرارت و گرما تغییر رنگ نمی دهد و رنگ ثابتی دارد.

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر از قالب سازی کارافن می توانید به صفحه نمونه کارهای ما مراجعه کنید.و برای سفارش قالب های دلخواه خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.نام محصول :   قالب چراغ بغل اسکانیا  |  متریال : دگالون

ویژگی : این قطعه به عنوان چراغ در ماشین های اسکانیا به کار برده می شود. که بر روی بدنه ی ماشین ها وصل می شود. جنس رویه کار دگالون می باشد، که این متریال دارای سطح شفاف می باشد و نسبت به گرما مقاوم بوده و با حرارت تغییر رنگ نمی دهد .

56 نظر

  • Thanks for every one of your work on this web page. Gloria delights in setting aside time for research and it is easy to understand why. We all know all relating to the dynamic means you provide good solutions through this web site and in addition encourage response from people on this point plus my daughter is certainly starting to learn so much. Enjoy the rest of the year. Your performing a really good job.
    yeezy 700

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button